O mnie – Daria Siwka

Talenty wg Gallupa: IDEATION [ODKRYWCZOŚĆ]  ∗ INPUT [ZBIERANIE]  ∗  WOO [CZAR]  ∗ MAXIMIZER [MAKSYMALISTA] ∗ ARRANGER [ORGANIZATOR]

Jestem przewodniczką po świecie Employer Branding. Ta możliwość spotykania różnorodnych organizacji, podejmowania się ciekawych tematów, poznawania niebanalnych ludzi to jest coś, co nieustannie dodaje mi energii. Od 15 lat jako ekspert EB, a ponad 9 lat jako bardzoHR odkrywam insighty, wdrażam pomysły, realizuję działania z pogranicza marketingu i HR, wymyślam rozwiązania oraz analizuję dane ze świata EB. I wciąż nie mam dosyć. Rozwijam się i uczę każdego dnia.

I właśnie takie podejście oferuję Państwu w każdym projekcie EB, którego dla Was się podejmuję. Działam na terenie całej Polski. Oczywiście wykorzystując zdobycza techniki ułatwiające pracę zdalną ;-).

Chociaż jestem samodzielnym doradcą EB – nie pracuję w pojedynkę. Zespół, z którym współpracuję przy okazji różnych projektów, to doświadczeni praktycy i eksperci z obszaru HR i rekrutacji, marketingu, copywritingu, grafiki, social media oraz komunikacji wewnętrznej i PR. Korzystając zatem z moich usług jednocześnie korzystacie Państwo ze sprawdzonych partnerów i podwykonawców.

Projekty EB to 80mojej pracy. Do tej pory zrealizowałam ok. 40 strategii oraz ok. 60 różnorodnych działań z obszaru budowania wizerunku pracodawcy dla takich firm, jak: Allegro, Dolby Poland, Deviniti, Ten Square Games, Toyota, Qubus Hotel, Audiofon, Carlsberg, Eurocash, Oceanic, Trans.eu, Anegis, Aquanet, GetResponse, InterRisk.

Zobacz w czym mogę Ci pomóc:

  • przeprowadzenie procesu projektowania strategii Employer Branding z udziałem liderów i pracowników,
  • badanie Kultury Organizacji i zdefiniowanie listy Wartości wraz z działaniami wspierający pożądany typ kultury,
  • zaprojektowanie wybranego działania lub procesu EB metodą Design Thinking,
  • konsulting HR & EB.

Chętnie prowadzę szkolenia i warsztaty EB. Ich zakres możecie sprawdzić tu. Dzielę się także wiedzą na szkoleniach dedykowanych, które przeprowadzam pod kątem potrzeb wybranej organizacji. Jestem również:

Daria Siwka - bardzoHR

Daria Siwka, bardzoHR

Masz pytania? Potrzebujesz inspiracji, dedykowanych projektów, konkretnych rozwiązań?