Design Thinking w HR i EB


Termin szkolenia: sierpień 2020 Miejsce: Wrocław  Trener: Daria Siwka    Koszt: 820 zł + VAT


 

O szkoleniu

Masz w głowie mnóstwo pomysłów wizerunkowo-rekrutacyjnych a nie wiesz w jaki sposób je urzeczywistnić? Potrzebujesz konkretnych metod i narzędzi do tego, by wdrożyć małe i duże rozwiązania ze swojego obszaru? Chcesz wiedzieć jak przeprowadzić grupę przez burzę mózgów w sposób efektywny tak, by na końcu „gorącej dyskusji” o potrzebach kandydatów i pracowników WRESZCIE dojść do sensownego rozwiązania? Jeśli tak, to szkolenie jest dla Ciebie – i da Ci możliwość wykorzystania metody Design Thinking w praktycznym ujęciu Employer Branding i HR.

Dla Kogo?

Dla specjalistów HR, komunikacji wewnętrznej i EB, którzy zainteresowani są zdobyciem konkretnych umiejętności potrzebnych w urzeczywistnianiu nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.  Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak przeprowadzić grupę przez burzę mózgów w sposób efektywny tak, by na końcu „gorącej dyskusji” o potrzebach kandydatów i pracowników WRESZCIE dojść do sensownego rozwiązania


Program:

 • Design Thinking – czym jest ta metoda pracy i w czym tkwi jej piękno.
 • Empatia: Diagnoza potrzeb Twojego odbiorcy, budowanie insightów.

 • Definiowanie: Inaczej o tworzeniu person kandydatów/pracowników.

 • Burza mózgów: znajdź niestandardowe rozwiązania i pomysły na nowe projekty z obszaru komunikacji oraz HR/EB.

 • Prototypowanie: czyli o tym, jak sprzedać produkt zanim się go stworzy

 • Testowanie: Od pomysłu do wdrożenia, czyli sprawdzanie, co wywoła efekt WOW.

 • A ponadto: cała paczka narzędzi Design Thinking – mnóstwo przykładów (na pewno znajdziesz coś dla siebie!).


Czego dowiesz się na szkoleniu:

 • czym jest kreatywność, jak ją budzić w sobie i w innych,
 • jaki jest klucz do tworzenia innowacyjnych projektów wizerunkowych,
 • jak wygląda proces pracy metodą Design Thinking. Co więcej – samodzielnie go doświadczysz!
 • jak metoda DT może pomóc Ci w realizacji celów wizerunkowych, rekrutacyjnych czy informacyjnych.
 • stworzysz nowe rozwiązanie, które będziesz mógł wykorzystać w codziennego pracy w obszarze Human Resources, komunikacji wewnętrznej, budowania zaangażowania czy Employer Branding.

Dodatkowe informacje: Każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z 2 godzin konsultacji online w ciągu 3 miesięcy po zakończeniu warsztatów.

Daria Siwka / Bio

Przewodniczka po świecie Employer Branding: ekspert, konsultant, Project Manager pracująca metodą Design Thinking. Ma Ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu wizerunkowych działań zewnętrznych (skierowanych do kandydatów), jak i wewnętrznych (skierowanych do pracowników). Strategia EB, definiowanie Employee Value Proposition, trafne kampanie wizerunkowe, rzetelne badania marki pracodawcy – to główne kierunki jej specjalizacji. Jej Klienci to: Grupa Allegro, Ceneo, Dolby Poland, Toyota, Hotel Qubus, Orsay, eurobank, Credit Agricole, Grupa Carlsberg, Oceanic S.A., Eurocash i inni. Za największy sukces uznaje to, że nigdy czynnie ich nie szuka, ani nie startuje w konkursach ofert. Klienci trafiają do niej wyłącznie z rekomendacji.

Autorka bloga poświęconego obszarowi Employer Branding, na łamach którego dzieli się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem. Inicjatorka i organizatorka wydarzeń branżowych EBMasters we Wrocławiu, które od kilku już lat skupiają społeczność osób z branży. Trenerka, która z wielką pasją dzieli się swoją wiedzą i energią. Również w czasie wykładów, które prowadzi dla studentów Akademii Górniczo-Hutniczej (studia podyplomowe), Wyższej Szkoły Bankowej (MBA) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (studia dzienne).

Zobacz jak szkolenia oceniają uczestnicy

Warsztat Design Thinking w HR&EB przeprowadzony przez Darię to klasa sama w sobie. Luźna atmosfera, w której można powiedzieć wszystko, metody dobrane tak, aby było wesoło, inspirująco i przede wszystkim skutecznie! Wszystko się samo zapamiętuje, a jak się nie zapamięta, to zawsze zostaje podręcznik, który jest rewelacyjną pomocą przy późniejszych realizacjach sesji DT w pracy.

Jola Wiśniewska, HR Specialist
LEONI Kabel Polska

Uczestnictwo w szkoleniu z metody Design Thinking pozwoliło mi na poznanie tego narzędzia w kontekście środowiska HR - w którym pracuję na codzień. Po warsztacie z łatwością mogę wykorzystać zdobytą wiedzę, a dzięki genialnie opracowanemu podręcznikowi - wrócić do najważniejszych informacji i odświeżyć wiedzę w dowolnym momencie. Charakter warsztatów sprzyja kreatywności oraz podczas uczenia się nowych rzeczy można było również się dobrze bawić. Atmosfera szkolenia kameralna dzięki małej grupie, którą prowadząca bardzo szybko i efektywnie zintegrowała. Serdecznie polecam każdemu.

Katarzyna Andrzejewska, Specjalista ds. Personalnych
Dijo

Szkolenie z design thinking w zwykłej codziennej pracy pozwoliło mi odnaleźć innowacyjne rozwiązania dla nawet skomplikowanych biznesowych problemów.  

Kamila Bagińska
Audiofon

Szkolenie bardzo się podobało, dało mi „do myślenia” i na pewno będzie motorem do kreatywnych działań, zmian, tworzenia czegoś nowego.

Katarzyna Sobolewska
Idea Getin Leasing

Byłam już na warsztacie z design thinking wcześniej ale dopiero udział w szkoleniu Darii pokazał mi do czego mogę użyć tej metody w codziennej pracy. Bardzo dobrze przygotowane szkolenie: dobre tempo, warsztat trenerski Darii -super, materiały (zawartość i estetyka) i koniec końców prezent dla uczestnika. Doskonale spożytkowany czas :) dzięki BardzoHR!  

Katarzyna Sobótka
Attract & Recruitment Manager, Objectivity

Już dwa szkolenia z Darią za mną :) Oba okazały się świetne zarówno pod kątem formy jak i przekazanej wiedzy. Polecam gorąco tym, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie HR/EB oraz wyjadaczom, chcącym rozszerzyć zakres swoich umiejętności.

Katarzyna Poręba
Employer Branding Coordinator, SpyroSoft

Jestem pełna zachwytu nad szkoleniem z design thinking!

Dominika Paplińska
Sp. ds. Personalnych, Jost Polska Sp. z o.o