O mnie – Daria Siwka

Talenty wg Gallupa: IDEATION [ODKRYWCZOŚĆ]  ∗ INPUT [ZBIERANIE]  ∗  WOO [CZAR]  ∗ MAXIMIZER [MAKSYMALISTA] ∗ ARRANGER [ORGANIZATOR]

Jestem przewodniczką po świecie Employer Branding. Ta możliwość spotykania różnorodnych organizacji, podejmowania się ciekawych tematów, poznawania niebanalnych ludzi to jest coś, co nieustannie dodaje mi energii. Od 15 lat jako ekspert EB, a ponad 9 lat jako bardzoHR odkrywam insighty, wdrażam pomysły, realizuję działania z pogranicza marketingu i HR, wymyślam rozwiązania oraz analizuję dane ze świata EB. I wciąż nie mam dosyć. Rozwijam się i uczę każdego dnia.

I właśnie takie podejście oferuję Państwu w każdym projekcie EB, którego dla Was się podejmuję. Działam na terenie całej Polski. Oczywiście wykorzystując zdobycza techniki ułatwiające pracę zdalną ;-).

Chociaż jestem samodzielnym doradcą EB – nie pracuję w pojedynkę. Zespół, z którym współpracuję przy okazji różnych projektów, to doświadczeni praktycy i eksperci z obszaru HR i rekrutacji, marketingu, copywritingu, grafiki, social media oraz komunikacji wewnętrznej i PR. Korzystając zatem z moich usług jednocześnie korzystacie Państwo ze sprawdzonych partnerów i podwykonawców.

Dla tych, co lubią konkrety – podaję moje specjalizacje:

  • projektowanie Employee Value Proposition,

  • segmentacja i charakterystyka grup docelowych,

  • projektowanie i wdrażanie strategii Employee&Employer Branding,

  • projektowanie i wdrażanie narzędzi EB: strony kariery, video, social media, materiały rekrutacyjne,

  • konsulting EB.

Chętnie prowadzę szkolenia i warsztaty EB. Ich zakres możecie sprawdzić tu. Dzielę się także wiedzą na szkoleniach dedykowanych, które przeprowadzam pod kątem potrzeb wybranej organizacji. Jestem również:

Daria Siwka - bardzoHR

Daria Siwka, bardzoHR

Masz pytania? Potrzebujesz inspiracji, dedykowanych projektów, konkretnych rozwiązań?