Dlaczego jednak sukces MA wielu ojców, czyli o konkursie HR Dream Team

Do 15 maja został przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń w kategoriach: Candidate Experience Management oraz Employee Experience Management. Konkurs

HRDreamTeamDo 15 maja został przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń w kategoriach: Candidate Experience Management oraz Employee Experience Management. Konkurs organizowany przez pracuj.pl jest adresowany nie tylko do zespołów HR, ale także do multidyscyplinarnych zespołów projektowych zbudowanych ze specjalistów z wielu obszarów organizacji oraz do zespołów wykraczających poza ramy firmy (np. pracodawca – agencja zatrudnienia).

 

Zwykło się ironicznie określać, że „sukces ma wielu ojców…”. Choć wszyscy zapewne znamy znaczenie tego powiedzenia i nikt nie ma wątpliwości co do jego dwuznaczności, to jednak chciałabym spojrzeć na nie nieco inaczej. Myślę sobie bowiem, że często też jest tak, że mimo iż na sukces pracuje cały zespół, to później laury i peany pochwalne zbiera jego kierownik/dyrektor. Podyktowane jest pewnie to wieloma względami, jednak w efekcie może wydawać się to trochę niesprawiedliwe. Rzadko bowiem sukces jest wynikiem prac wyłącznie jednej osoby.

Tu, w tym konkursie, chcemy by było inaczej. Chcemy głośno powiedzieć i wyraźnie wskazać kto stoi za danym projektem i świadomie mówić o zespole, a nie pojedynczej osobie.

 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.hr-day.pl/konkurs i przesłać go wraz z załącznikami na adres hrdreamteam@pracuj.pl

Pamiętajcie, że projekty możecie zgłaszać w dwóch kategoriach: Candidate Experience Management (zarządzanie doświadczeniami kandydatów) oraz Employee Experience Management (zarządzanie doświadczeniami pracowników). Mogą być one długoterminowe, w trakcie realizacji (wystarczy, że ich efekty można zmierzyć już dziś).

Nagrody specjalne ufunduje e-Recruiter oraz emplo, natomiast rozdanie nagród nastąpi 8 czerwca podczas Gali HR Day w Warszawie.

O wyborze HR Dream Team zadecyduje Kapituła Konkursowa. Sześć uznanych ekspertek i liderek opinii z branży Human Resources – Ewa Korecka (FlexHR), Zyta Machnicka (Lightness), Aleksandra Radziewska (Magazyn Rekruter), Tina Sobocińska (Schneider Electric) + moja skromna osoba ;-). Jury będzie obradowało pod przewodnictwem redaktor naczelnej magazynu Personel i Zarządzanie Ewy Walendy.

 

To jak, widzimy się w stolicy? ;-)

 

1200x628_2 głowna grafika (1)

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

Skomentuj wpis