bardzoHR_WyzwaniaHRW 2015r. miałam przyjemność w czasie WyzwańHR organizowanych przez pracuj.pl prezentować efekty niecodziennych sesji zdjęciowych pracowników. We Wrocławiu (wrzesień) i w listopadzie (Poznań) mówiłam o tym dlaczego chodzenie na skróty, jakim jest zamieszczanie stockowych zdjęć w materiałach pracodawcy, obniża wiarygodność jego komunikatu.

 

 

 

Prezentację z tego wystąpienia możecie zobaczyć poniżej. Myślę, że szczególnie zainteresowani mogą być autorzy zdjęć z Netia, PIXERS, GoldenSumbarine, Netguru czy Objectivity, bo to o ich fotograficznych poczynaniach mówiłam najwięcej. W samych superlatywach oczywiście!

Oprócz wspomnianych firm pojawiły się również i te, które ROZEBRAŁY swoich pracowników (w słusznej sprawie!) bądź porządnie zmoczyły ścianą deszczu (efekty niesamowite!).

 

Całą ideę prezentacji streszcza poprzedni wpis, a jeśli ktoś chciałby zerknąć jakie przykłady przygotowałam, to serdecznie zapraszam:

 

[slideshare id=55520792&doc=niekupujpracownikownastockubardzohrwyzwaniahr-151125195116-lva1-app6891] [zdjęcie: pracuj.pl]

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

3 thoughts on “Pracownik Twoją wizytówką. Prezentacja z konferencji WyzwaniaHR

Skomentuj wpis