Innowacyjny team building. E-sportowa Liga Firmowa

Myślisz o innowacyjnej integracji pracowników? Chcesz doświadczyć w firmie czegoś nowego i niecodziennego? Trwają zapisy do E-sportowej Ligi

Myślisz o innowacyjnej integracji pracowników? Chcesz doświadczyć w firmie czegoś nowego i niecodziennego? Trwają zapisy do E-sportowej Ligi Firmowej – charytatywnego wydarzenia promującego nowoczesny team building dla pracowników z całego kraju. Zdobywcy pucharu przekażą bon finansowy na leczenie i rehabilitację podopiecznego Fundacji Everest.

 Wyjątkowy team building i cel- pomoc innym

Jako organizatorzy E-sportowej Ligi Firmowej (od 2016r. realizatorzy Biegu Firmowego) zdecydowaliśmy się stworzyć rozwiązanie dostarczające pracownikom firm z całego kraju ogromnej dawki rozrywki, której przyświeca piękny cel, jakim jest pomoc innym – mówi mi Alicja Błędowska, która jest Marketing Eventgelist & Content Guru w Grupa Eventowa Compani. Postanowiliśmy wejść do świata e-sportu rozwijającego się w zaskakującym tempie. Zauważyliśmy w nim przestrzeń dla pracodawców, którzy poprzez udział w projekcie bez wątpienia wyróżniają się na rynku pracy. Przedsiębiorstwo angażujące pracowników w wydarzenie umożliwia im m.in. rozwój pasji i współpracę z kolegami z pracy. Efektem tego działania jest przede wszystkim nauka kooperacji, której zdecydowanie wymagają dzisiejsze biznesy.

Wydarzenie dedykowane pracownikom

Wydarzenie dedykowane jest amatorom oraz pasjonatom e-sportu. Liczą się świetna zabawa i niesienie pomocy. Producenci gier oferują fantastyczne samouczki, dzięki czemu bariera wejścia w świat gamingu jest niska. W ofercie E-sportowej Ligi Firmowej znajdziemy dwie gry: CS: GO oraz FIFA. Przygotowaliśmy się na to, że część uczestników nigdy nie miała styczności z grami, dlatego dajemy możliwość darmowego treningu na naszych serwerach, również pod okiem profesjonalnych graczy – dodaje Alicja.

Atmosfera współpracy z kolegami z firmowego zespołu

 Warto zwrócić uwagę, że  praktycznie 30% osób w wieku 18-35 lat miało kontakt z e-sportem i jest odbiorcą tego rynku. Wśród pracowników znajdziemy wielu pasjonatów gier. Dlaczego mają cieszyć się swoim zainteresowaniem w samotności? Poprzez udział w wydarzeniu mogą spędzić czas w pozytywnej atmosferze z kolegami z pracy. Gra i to, jak zbudowany jest cały system zachęca do tworzenie prawdziwych relacji. E-sportowa Liga Firmowa to nie tylko granie, ale przede wszystkim spotkania, formy eventowe i doświadczenie e-sportu fizycznie. Projekt porusza tematy związane z ergonomią pracy i wpływem gier komputerowych na psychikę i rozwój dzieci. To szansa wzięcia udziału w profesjonalnie zorganizowanym turnieju.

Harmonogram

Zapisy nadal trwają! Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej → https://ligafirmowa.pl/#ZAPISY. Wielki Finał odbędzie się 23.11.2019r. we Wrocławiu, gdzie poza towarzyskimi turniejami firmowymi zobaczymy: Festiwal Gamingu, strefy gier, kids zone, działania CSR i wiele więcej!

W razie zainteresowania wydarzeniem zapraszamy do kontaktu → kontakt@ligafirmowa.pl

Alicja & Daria

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

Skomentuj wpis