Dziś chcę nim być. Dzień Chłopaka w 5 firmach [case]

Hicron, Tooplox, Ten Square Games, Hestia, Grupa Unity. Tam pracownicy dziś jedzą, śmieją się, przyjmują prezenty i dowody

Hicron, Tooplox, Ten Square Games, Hestia, Grupa Unity. Tam pracownicy dziś jedzą, śmieją się, przyjmują prezenty i dowody uznania. Fajnie!

„Na kilometr bije od Was blask Fachowca // Ale gdy się przyjrzeć, widać także… Chłopca”. W firmie Hicron chłopaki żują dziś gumę, piją oranżadę oraz delektują się piękną poezją napisaną przez koleżanki. Brawo poznańskie i wrocławskie talenty krasomówcze! BTW: Cieszę się, że kiedyś spotkaliśmy się na szlaku projektowania strategii EB:)

Więcej na profilu Fb pracodawcy.

Z kolei we wrocławskim Tooploxie też czarują dziś słowem. Z okazji wyjątkowego święta, dziewczyny przygotowały dedykowaną gazetkę. Ci, co pamiętają lata 90te będą wiedzieć… :)

Urzekły mnie porady. Szczególnie na temat tego, co zrobić gdy dziewczyny w biurze traktują Cię chłodno, albo gdy włączy się – oczywiście niechcący – alarm o 3 w nocy. Bardzo jestem ciekawa dalszej lektury i liczę, że do mych rąk trafi ten wyjątkowy numer:).

Więcej na profilu Fb pracodawcy.

W Ten Square Games podeszli do tematu tradycyjnie. To znaczy: chłopa trzeba nakarmić i ubrać:). Chłopaki dostali coś na ząb i na stopę. Fajnie! BTW: Pozdrawiam mojego wyjątkowego pracodawcę=partnera przy projektowaniu strategii EB.

Więcej na profilu Fb pracodawcy.

Za to w Ergo Hestii słowo mówione gra pierwsze skrzypce. Współpracownice i koleżanki nagrały video, na łamach którego dziękują swoim kolegom za profesjonalizm, życzliwość a nawet za umięśnione klaty (a jakże!). Zobaczcie film na profilu Fb pracodawcy.

 

W Unity Group z okazji wyjątkowego dnia każdy z Panów dostał porcję ciasta domowej roboty i [w drodze losowania!] okolicznościową przypinkę.

Więcej na profilu Fb pracodawcy.

Macie swoje przykłady? Chcecie się czymś pochwalić? Wrzucajcie śmiało!

 

Zdjęcia: zasoby w.w. firm pozyskane z social mediów

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

Skomentuj wpis