Bieg Firmowy 2020. Remote Edition

Pobiegniesz i pomożesz! Przy okazji zadziałasz EBowo. Zgłoś swoją firmę do Biegu Firmowego. 700 firm już to zrobiło.

Pobiegniesz i pomożesz! Przy okazji zadziałasz EBowo. Zgłoś swoją firmę do Biegu Firmowego. 700 firm już to zrobiło. 29 sierpnia już niedługo!

Dołącz do tysięcy firmowych biegaczy, którzy poprzez integrację i wspólną aktywność pomagają dzieciom w walce o zdrowie. Już 29 sierpnia 2020 r., na terenie całej Polski, 14. edycja Biegu Firmowego. Więcej informacji o podopiecznych znajdziesz na: biegfirmowy.pl/o-biegu/podopieczni/

Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie.

Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym – zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz gwarancję organizacji wydarzenia w warunkach skrajnej niepewności, organizatorzy dostarczają wyjątkowe rozwiązanie.

Firmy, jak każdego roku, mogą pobiec i pomóc, tym razem w formie dobrze przemyślanej, wirtualnej sztafety biegowej. Podczas tegorocznej edycji każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny pokona dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną. Nowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firm z Wrocławia i Warszawy, ale również z całej Polski.

Od zawsze promujemy integrację, zdrową rywalizację oraz aktywność fizyczną wśród naszych pracowników. Poza tym Bieg jest również dobrą okazją, by wzmacniać nasz wizerunek jako jednej z największych firm w regionie. Pomaganie mamy w swoim DNA, a nasi pracownicy chętnie organizują i biorą udział w różnych akcjach charytatywnych. Stąd decyzja, by zaangażować się w tę imprezę i wesprzeć niepełnosprawne dzieci. W tym roku z naszej firmy wystartuje aż 27 drużyn! – mówi Paweł Pałubiński, Dyrektor Generalny Div CVCS Poland

Zachęcam! Nie tylko dlatego, że partnerem strategicznym jest mój klient:)

Ważne info: Bieg Firmowy. Remote Edition:

  • Organizator: Fundacja Everest
  • Realizator: Grupa Eventowa Compani
  • Sponsorzy: 3M, Credit Suisse, Multisport, ZF, Pyszne.pl
  • Partner Strategiczny: Deviniti

Już dziś zapisz swoją drużynę na: biegfirmowy.pl/rejestracja/

Zachęcam do obserwowania mediów społecznościowych Biegu Firmowego, na których udostępniane są najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji:

 

#całeżyciewbiegu #remoteedition

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

Skomentuj wpis