HRevolution 2021 — Remote Edition. Nowa rzeczywistość w branży HR

Transformacja cyfrowa diametralnie zmieniła sposób działania działów HR. Dziś jako liderzy musimy być gotowi na najważniejsze cyfrowe trendy,

Transformacja cyfrowa diametralnie zmieniła sposób działania działów HR. Dziś jako liderzy musimy być gotowi na najważniejsze cyfrowe trendy, technologie i kompetencje oraz wiedzieć, jak budować i zarządzać wysokowydajnymi zespołami w nowej wirtualnej rzeczywistości.


Poruszymy te tematy podczas HRevolution Remote Edition! Spotkajmy się 11 lutego 2021 roku bez wychodzenia z domu. W trakcie konferencji porozmawiamy o cyfrowych priorytetach w nowej rzeczywistości, która pod wpływem pandemii przeszła niewyobrażalną i bardzo szybką zmianę. Digital jest teraz nie tylko codziennością, ale i nieuniknioną przyszłością, dlatego liderzy muszą przyglądać się trendom i innowacjom. Jeśli interesuje Cię, jak zmieniają się relacje, przywództwo, kultura cyfrowa i mentalność pracowników, a także to, jaki mają wpływ na naszą pracę — zarezerwuj miejsce na konferencji już dziś.

Chcesz zgarnąć kod 10%? Wpisz HREVO_SIWKA (rabat obowiązuje do 8.02.2021 do godziny 23.55).

Program HRevolution przygotowujemy we współpracy z naszymi międzynarodowymi i polskimi ekspertami, naukowcami i praktykami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i przyszłości pracy, którzy przybliżą nam proces digitalizacji HR, opowiedzą, jak cyfrowa transformacja zmienia sposób działania działów HR, jakie będą najważniejsze cyfrowe trendy, technologie i kompetencje oraz jak budować i zarządzać wysokowydajnymi zespołami w nowej, wirtualnej rzeczywistości.

Kto wystąpi na nadchodzącej edycji HRevolution?
Josh Bersin to znany na całym świecie branżowy analityk, edukator i lider HR, także w obszarach przywództwa i technologii HR. Ekspert doradza również firmom HR, jak skutecznie dopasować produkty i usługi do potrzeb nabywców korporacyjnych, a także bloguje i publikuje treści w mediach branżowych. Bersin mieszka w rejonie San Francisco, aby być blisko tętniącej życiem i innowacjami Doliny Krzemowej, obserwować rozwój technologii i jej wpływu na biznes oraz talenty.

Anna A. Tavis — ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży HR — pracowała m.in. dla takich firm jak Nokia, Motorola czy AIG. Jest badaczką, pisarką, mówczynią, globalną edukatorką i coachem skupiającym się na przyszłości pracy. Wykłada na New York University, doradza licznym firmom i startupom, a także zasiada w redakcji People + Strategy Journal. Jak mówi o sobie, jej pasją jest rozwijanie innowacyjnego podejścia do talentów i organizacji oraz pomaganie w odkrywaniu wyższych celów gospodarki.

Dariusz Jemielniak specjalizuje się w wysokich technologiach i otwartej współpracy. Jest on kierownikiem katedry MINDS w Akademii Leona Koźmińskiego, wykładowca w Berkman-Klein Center for Internet and Society na Harvardzie. W 2015 roku został członkiem Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia, a w 2017 roku – Rady Doradczej OpenMaker. Jako przedsiębiorca rozwinął i sprzedał największy polski słownik internetowy ling.pl oraz jest współtwórcą Insta.Ling. Prof. Jemielniak bada społeczności otwartej współpracy, zjawisko zorganizowanego współdzielenia oraz ruchy antynaukowe. Prowadził projekty badawcze dotyczące pokrewnych zagadnień na Cornell University, Harvard University, Berkeley i MIT.

Maria Belka jest Dyrektorką Zarządzającą w Prytek Poland, CEO i współzałożycielką Fundacji Mentors 4 Starters, założycielką oraz byłą przewodniczącą Rady Nadzorczej i prezeską BIT EVIL SA, publicznej spółki technologicznej zajmującej się obszarami AdTech i Fintech, a także dwukrotną kuratorką warszawskiego hubu Global Shapers, inicjatywy Światowego Forum Ekonomicznego.

Dr hab. Rafał Mrówka jest ekspertem Digital University, profesorem w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zajmuje się przywództwem w biznesie, społeczną odpowiedzialnością biznesu, analizą nowoczesnych modeli organizacji i transformacją cyfrową, badaniami satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz public relations. Rafał Mrówka działa także aktywnie na rynku doradczym i szkoleniowym – ma ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dla biznesu, jest współwłaścicielem firmy konsultingowo-szkoleniowej IMMOQEE Sp. z o.o. Jest również członkiem rady Fundacji Szkoła Liderów kreującej postawy przywódcze w społeczeństwie.

Błażej Jurewicz jest ekspertem w zakresie efektywnego podejmowania decyzji. Od 10 lat pomaga liderom w transformacji „od HR do EBIT”. Przygotowuje zespoły i menedżerów do wymagań organizacji poprzez budowanie samoświadomości, wykorzystanie mocnych stron i skuteczności w ścisłym zespole. Jurewicz jest prezesem zarządu Architects of Value, a także doradcą zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznym. Efektem jego trzech lat pracy z zarządem i kadrą kierowniczą w branży był wzrost rentowności EBIT o 2,5 raza.

To jeszcze nie koniec listy — kolejnych mówców możecie poznać na stronie www konferencji.

Konferencja jest otwarta na wszystkich uczestników zainteresowanych przyszłością HR.

Kupując bilet na HRevolution Remote Edition otrzymasz:
• transmisję na żywo wszystkich rozmów, dyskusji i case studies,
• tłumaczenie symultaniczne na język polski,
• content corner,
• platformę networkingową,
• 30-dniowy dostęp do nagrań.

Chcesz zgarnąć kod 10%? Wpisz HREVO_SIWKA (rabat obowiązuje do 8.02.2021 do godziny 23.55).

 

-> Materiały organizatora.

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

Skomentuj wpis