Po raz ósmy wrocławskie firmy pobiegną dla podopiecznych Fundacji Everest

Trwają zapisy na ósmą edycję Biegu Firmowego we Wrocławiu, który odbędzie się 29 sierpnia na terenie Kompleksu Stadionu

Trwają zapisy na ósmą edycję Biegu Firmowego we Wrocławiu, który odbędzie się 29 sierpnia na terenie Kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Celem wydarzenia jest pomoc podopiecznym Fundacji Everest, na których leczenie i rehabilitacje przekazano dotychczas 859 180 zł. W tym roku uczestnicy wesprą 12 małych bohaterów.

Poznaj bohaterów Biegu Firmowego 2020 → biegfirmowy.pl/o-biegu/podopieczni/

Charytatywna sztafeta biegowa dla 10 000 pracowników

Bieg Firmowy to charytatywna sztafeta biegowa dedykowana pracownikom firm z całej Polski. Każdy członek pięcioosobowej drużyny ma do pokonania 5 km. Ideą biegu jest działalność charytatywna integrująca pracowników, a także promowanie aktywności fizycznej. Jest to największe sportowe wydarzenie dla firm na Dolnym Śląsku. Organizatorzy mogą pochwalić się zdumiewającym liczbą 6  000. zapisanych uczestników w zaledwie 3 dni od uruchomienia sprzedaży pakietów startowych. Warto pospieszyć się z decyzją o uczestnictwie w wydarzeniu, ponieważ kolejne miejsca znikają w zdumiewającym tempie. 

Po raz kolejny proponujemy 10 000 miejsc we Wrocławiu i niezmiennie nasi biegacze nas zaskakują. W 3 dni udało nam się wyprzedać pierwszą turę biegu we Wrocławiu. Cieszy nas tak duże zaangażowanie i zainteresowanie firm. – Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest

Zapisy na Bieg Firmowy 2020

W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.biegfirmowy.pl/rejestracja oraz uiścić opłatę startową w wysokości 79 zł netto za osobę (395 zł netto za drużynę). Jeśli chcesz wziąć udział w Biegu Firmowym, zapisz drużynę jak najszybciej i wspólnie dorzućcie swoje kilometry do pomocy podopiecznym Fundacji Everest.

PLAKAT WROCŁAW PL

Szczegółowe informację dotyczące Biegu Firmowego → biegfirmowy.pl 

Fanpage Biegu Firmowego → facebook.com/BiegFirmowy/

LinkedIn → linkedin.com/company/biegfirmowy

Instagram → instagram.com/biegfirmowy/

 

Dotychczasowi uczestnicy to m.in.: 3M, AmRest, Credit Suisse, Collins Aerospace, WABCO, Kaufland, LG, Pyszne.pl i Qiagen. Lista uczestników Biegu Firmowego 2020 → biegfirmowy.pl/uczestnicy-2020/

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

Skomentuj wpis