O Employer Brandingu w „Na zdrowie organizacji”. Posłuchaj podcastu

„Udawajmy martwych” – tak na pewnym memie pracownicy komentowali plotkę o zwolnieniach w firmie. Czy chcemy by taka

„Udawajmy martwych” – tak na pewnym memie pracownicy komentowali plotkę o zwolnieniach w firmie. Czy chcemy by taka destrukcyjna energia krążyła po naszych firmowych korytarzach? Jeśli wciąż uparcie będziemy unikać komunikacji z naszymi ludźmi, to na pewno tak będzie. O działaniach, które budują zdrową organizację, zwłaszcza w czasach COVID-19, rozmawiałam z Maciejem Sasinem, autorem wyjątkowej serii podcastów.

Być może słyszeliście o podcaście „Na zdrowie organizacji”.  Tę merytoryczną i pełną inspiracji serię dyskusji prowadzi mój wieloletni przyjaciel Maciej Sasin. Jego celem jest dzielenie się ideami wspierającymi firmy w rozwoju. W swoim programie rozmawia z gośćmi o tym, jak mądrze rozwijać firmę. Ogromnie się cieszę, że i ja mogłam w nim wziąć udział. 17. odcinek poświęcony był właśnie Employer Brandingowi.

Zapraszam Was do odłuchania naszej rozmowy. Dotknięliśmy w niej ciekawych wątków, przykładów oraz zagadnień dotyczących:

  • definiowania i nieustannego szukania „znaku równości” pomiędzy obietnicą składaną kandydatom i pracownikom a pomiędzy rzeczywistością, jaką doświadczamy w organizacji,
  • luki kulturowej oraz o silnych i słabych stronach typów kultur („Model Wartości Konkurujących”),
  • unikalnego Value Propoposition i spójnej komunikacji,
  • Agile w HR i pewnej zgody na to, by się mylić=wciąż doskonalić.

A także, a może przede wszystkim o wyjątkowej roli Działu HR, który powinien być partnerem biznesowym w projektowaniu rozwiązań dla kandydatów&pracowników oraz o konieczności nieustannej dbałości o kulturę feedbacku w organizacjach.

Zapraszam w imieniu swoim i Macieja Sasina (www.ark-doradztwo.pl):

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

Skomentuj wpis