Daleko nam do szkoły i do czystej teorii. Zdecydowanie bardziej wolimy praktykę. W dodatku chętnie się nią podzielimy. Mnóstwo przykładów z polskiego i zagranicznego podwórka, konkretne narzędzia do wdrożenia „od zaraz”, doskonały punkt wyjścia do budowania strategii Employer i Employee Branding w Twojej firmie –  Zapraszamy na szkolenia.

 

 

Zapraszamy na szkolenia prowadzone przez praktyków i trenerów obszarów: HR, e-marketing, social media, komunikacja wewnętrzna. Już niebawem konkretne terminy, już teraz szczegółowy program.

 

Szkolenia dedykowane są osobom odpowiedzialnym m.in. za Employer Branding w organizacji, kampanie rekrutacyjno-wizerunkowe, komunikację wewnętrzną, projekty budujące zaangażowanie, a także za współpracę z organizacjami studenckimi i obecność w social media.

Szkolenia prowadzimy we Wrocławiu lub w każdym innym miejscu w Polsce (na życzenia Klienta), a o terminie każdego z nich będziemy Cię informować na bieżąco na blogu.

 

Gwarantujemy:

  • Pożyteczne materiały szkoleniowe – czyli takie, które rzeczywiście przydadzą Ci się później w pracy.
  • Wysoką jakość trenerów, którzy zjedli zęby na niejednym projekcie ze swojego obszaru.
  • Indywidualne sesje z trenerem jeszcze długo po zakończeniu szkolenia.
  • Kawę i herbatę do wyboru. I ciastka też.
  • Obiad i przyjemne warunki miejsca szkolenia.
  • Oczywiście certyfikaty ;-).

Konkretne terminy i cennik podamy niebawem. Jeśli jednak nie możesz się ich doczekać, napisz do nas.

Zapisz się też w powiadomieniach bloga (wystarczy wpisać swój adres e-mail po prawej stronie) i otrzymuj informacje na bieżąco. Wtedy na pewno nic Cię nie ominie.

 

A jeśli chcesz wiedzieć jak szkolimy, popytaj znajomych, którzy byli na konferencjach pracuj.pl lub zajrzyj na bloga jednego z naszych byłych uczestników.

Szukasz szkolenia z Employer Branding lub badania kultury organizacji?


Bądź na bieżąco z Employer Brandingiem => zapisz się na newsletter bardzoHR


Podziel się

Skomentuj wpis